Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz mikro i małych przedsiębiorców, jednoosobowych działalności gospodarczych, a także spółek osobowych oraz kapitałowych z branży m.in. transportowej, handlowej, budowlanej, czy usługowej. Świadczymy usługi dla Klientów z takich miast jak: Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Leszno, Legnica i wielu innych.

Prezes Zarządu Olga Maria Siekierzyńska

Specjalizuje się w postępowaniach upadłości konsumenckiej, występuje w charakterze pełnomocnika przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w postępowaniach dotyczących układu ratalnego dla przedsiębiorców.

Prokurent, współwłaściciel Bartosz Styziński

Prawnik specjalizujący się w restrukturyzacji przedsiębiorstw, posiadający szeroką wiedzę w zakresie dochodzenia roszczeń finansowych.

WspółwłaścicielDariusz Przyłuski

Ekonomista specjalizujący się w dziedzinie obrotu wierzytelnościami, występuje w charakterze pełnomocnika przed Wierzycielami, Bankami.

Nasz zespół

Radca Prawny, Syndyk licencjonowanyNatalia Leszczyńska

Specjalizuję się w bieżącej obsłudze prawnej postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych (obsługa syndyków, nadzorców sądowych i zarządców oraz reprezentacja wierzycieli) jak też reprezentacji dłużników i wierzycieli na etapie postępowań o ogłoszenie upadłości bądź otwarcie restrukturyzacji.

Drugi profil naszej działalności dedykowany jest głównie osobom fizycznym, które borykają się z niewypłacalnością i chcą ogłosić upadłość konsumencką – więcej na temat upadłości konsumenckiej.

Eureka - Restrukturyzacje sp. z.o.o

ul. Bohaterów Warszawy 21
70-372 Szczecin
tel. +48 608 088 555
NIP 8522599514, REGON 321278439
KRS 0000434205